حوله خشک کن

شناخت انواع رادیاتور و حوله خشک کن های آلومینیومی مدرن

حوله خشک کن آلومینیومی مدرن

از آن جایی که انواع حوله خشک کن آلومینیومی جزء یکی از مدل های مناسب و رایج موجود در بازار هستند، خوب است که خریداران حوله خشک کن آشنایی بیشتری با این مدل پیدا کنند.

همان طور که از نام آن بر می آید، در ساخت انواع حوله خشک کن آلومینیومی از ورقه های آلومینیومی استفاده شده است. اولین مزیت این نوع حوله خشک کن نسبت به حوله خشک کن های فولادی یا استیل وزن سبک تر آن است. وزن سبک تر این نوع حوله خشک کن ها باعث نصب آسان تر آن می شود و در نتیجه راحتی در نصب و دستمزد های پایین تر نصب نیز بر مزیت های حوله خشک کن های آلومینیومی اضافه می شود.

البته مزیت دیگر حوله خشک کن های آلومینیومی قیمت خرید پایین تر آن نسبت به حوله خشک کن های استیل و فولادی نیز می باشد. به همین دلیل نیز اگر شخصی قدرت خرید حوله خشک کن های استیل را ندارد، می تواند به راحتی با خرید انواع حوله خشک کن آلومینیومی به صرفه جویی اقتصادی هزینه های خانوار خود بپردازد.

لازم به توضیح است که حوله خشک کن های آلومینیومی نیز مانند مدل های استیل در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاومت بالایی دارند. به علاوه این نوع حوله خشک کن نیز به دلیل پوشش دهی با رنگ کوره ای سفید می تواند  ظاهری زیبا داشته باشد و به عنوان دکوراسیون داخلی حمام مورد استفاده قرار بگیرد.

همان طور که استحضار دارید فلز آلومینیوم ظرفیت گرمایی مناسبی دارد. به این معنی که حوله خشک کن های آلومینیومی در طی زمان کوتاهی گرم می شوند. جنبه مثبت این قضیه آن است که زمانی که نیاز دارید حوله خشک کن سریع داغ شود و فضای حمام را گرم کند، حوله خشک کن آلومینیومی در زمان کوتاهی این کار را انجام می دهد.

 

حوله خشک کن آلومینیومی مدرن

 

حوله خشک های مدرن نسبت به حوله خشک کن‌های قدیمی‌تر محبوبیت بسیار بیشتری دارد و همین موضوع نیز سبب گشته که قابلیت‌ها و طرح‌های آن‌ها نیز پیشرفته‌تر از سابق باشد. انواع حوله خشک کن‌های مدرن در جنس‌های مختلفی اعم از شیشه‌ای، آلومینیوم، چوبی و استیل در بازر موجود می‌باشند و ظاهر بسیار زیبا و مدرنی نسبت به حوله خشک کن‌های قدیمی دارند.

مطالب پیشنهادی گلزار رادیاتور:  برای انتخاب و خرید شوفاژ به یک مرکز فروش شوفاژ سر بزنید

مشاوران گلزار رادیاتور همواره آماده اند تا در خرید بهترین حوله خشک کن استیل بهترین خدمات را به شما ارائه دهند، جهت دریافت مشاوره رایگان خرید رادیاتور یا حوله خشک کن استیل میتوانید با مشاوران این مجموعه در تماس باشید. با مراجعه به فروشگاه اینترنتی حوله خشک کن گلزار رادیاتور میتوانید از قیمت آخرین رادیاتور و حوله خشک کن های پرمصرف و دکوراتیو استیل مطلع گردید؛ خرید حوله خشک کن مدرن استیل  نیز در فروشگاه اینترنتی گلزار رادیاتور فراهم است که این مورد از خرید حضوری رادیاتور بسیار آسانتر بوده و شما میتوانید با چند کلیک به خرید اینترنتی حوله خشک کن خود بپردازید. همچنین میتوانید طرح مورد نظر خود را با رنگ سفارشی از ما بخواهید؛ طراحی حوله خشک کن ها رو کاغذ نیز امکان پذیر میباشد. تمامی رادیاتورهای فروشگاه گلزار تولید شده از ورق استیل 304 با ضخامت 1میل میباشند که دارای 5 سال گارانتی بدون شرط کارخانه میباشند.

 

شناسایی انواع حوله خشک کن آلومینیومی

انواع حوله خشک کن آلومینیومی یکی از مدل های حوله خشک کن رایج و مصرفی هستند که قیمت پایین تری نیز نسبت به مدل های استیل دارند.

تفاوت دیگر انواع حوله خشک کن آلومینیومی با سایر مدل ها از نظر فرآیند ساخت و تولید آن نیز می باشد. به این صورت که فرآیند تولید رادیاتورهای آلومینیومی به روش ریخته گری قالب و یا اکستروژن انجام می شود و بسیار ساده است. مراحل تکمیلی در ساخت حوله خشک کن های آلومینیومی لزوماً دستی است و همین دلیل کاهش قیمت تولید آن ها است.

هر چند به علت دستی بودن فرآیند تولید حوله خشک کن های آلومینیومی ممکن است هنگام نصب مشکلات کیفیتی بروز کند و نیاز به سنباده کاری باشد. در حالی که روند تولید حوله خشک کن های استیل و فولادی به شکل ماشینی و مکانیزه است.

به علاوه مزیت دیگری که حوله خشک کن های آلومینیومی دارند این است که در مقایسه با حوله خشک کن های استیل به مقدار آب کم تری برای گرم کردن فضا نیاز دارند. بنابراین استفاده از حوله خشک کن های آلومینیومی مصرف آب گرم منزل را کمتر می کند و به صرفه جویی در هزینه های خانوار کمک می کند.

مطالب پیشنهادی گلزار رادیاتور:  معرفی انواع حوله خشک کن حمام از نظر جنس ساخت و عملکرد

مزیت دیگر حوله خشک کن های آلومینیومی کیفیت بالای آن ها است. به دلیل آن که آلومینیوم دچار خوردگی نمی شود، عمر مفید این نوع حوله خشک کن بالا است و می تواند گرمایش حمام شما را برای چندین سال با کیفیت بالا تامین کند. به علاوه حوله خشک کن های آلومینیومی می توانند در هر ضخامتی و در هر سایز و ابعادی از بلند گرفته تا کوتاه و نازک ساخته شوند و سفارشی ساختن آن ها متناسب با فضای حمام شما بسیار در خور توجه است.

حوله خشک کن آلومینیومی مدرن

 

مزایای انواع حوله خشک کن آلومینیومی

انواع حوله خشک کن آلومینیومی از لحاظ تنوع رنگی به رنگ های مختلفی مانند سفید، مشکی، کرمی، خاکستری و یا هر رنگ دلخواه دیگر حتی به سبک های جلای آینه ای تقسیم بندی می شوند. به علاوه حوله خشک کن های آلومینیومی از لحاظ شکل ظاهری تولیدی به دو صورت لوله‌ای و تخت تولید می‌شوند و قابلیت نصب به صورت ایستاده، دیواری و نصب در کف را دارند.

مزیت دیگر انواع حوله خشک کن آلومینیومی هدایت حرارتی بالای آن است. همان طور که ذکر شد حوله خشک کن های آلومینیومی بسیار سریع به تغییرات دمایی واکنش نشان می دهند. بنابراین حوله خشک کن آلومینیومی در مقایسه یا انواع استیل سریع تر گرم می شود و سریع نیز گرمای خود را از دست می دهد و به هنگام خاموش شدن سریع تر سرد می شود.

کارایی: با کاهش میزان آب در مقایسه با حوله خشک کن های فولادی، آلومینیوم به کاهش هزینه های گرمایش خانه کمک می کند.

علاوه بر آن از نظر سازگاری متریال با محیط زیست، باید گفت که حوله خشک کن های آلومینیومی با مواد بازیافتی ساخته شده اند و هنگامی که به عمر مفید آن ها پایان یابد نیز می توانند به راحتی به اقلام مفید تبدیل و بازیافت شوند. به همین علت نیز بسیار سازگار با محیط زیست هستند و از نظر صرفه جویی اقتصادی برای یک مملکت نیز بسیار به صرفه هستند.

مطالب پیشنهادی گلزار رادیاتور:  7 مورد از مهمترین کاربردهای اصلی حوله خشک کن های دکوراتیو

 

حوله خشک کن آلومینیومی مدرن

 

سخن آخر در مورد حوله خشک کن های آلومینیومی

اولین مزیت انواع حوله خشک کن آلومینیومی نسبت به حوله خشک کن های فولادی یا استیل وزن سبک تر آن است. وزن سبک تر این نوع حوله خشک کن ها باعث نصب آسان تر آن می شود و در نتیجه راحتی در نصب و دستمزد های پایین تر نصب نیز بر مزیت های آن افزوده می گردد.

البته مزیت دیگر حوله خشک کن های آلومینیومی قیمت خرید پایین تر آن نسبت به حوله خشک کن های استیل و فولادی نیز می باشد. به همین دلیل نیز اگر شخصی قدرت خرید حوله خشک کن های استیل را ندارد، می تواند به راحتی با خرید انواع حوله خشک کن آلومینیومی به صرفه جویی اقتصادی خانواده خود کمک کند.

تفاوت دیگر حوله خشک کن های آلومینیومی با سایر مدل ها از نظر فرآیند ساخت و تولید آن نیز می باشد. به این صورت که فرآیند تولید رادیاتورهای آلومینیومی به روش ریخته گری قالب و یا اکستروژن انجام می شود و بسیار ساده است. مراحل تکمیلی در ساخت حوله خشک کن های آلومینیومی لزوماً دستی است و همین دلیل کاهش قیمت تولید آن ها است.

مزیت دیگر حوله خشک کن های آلومینیومی کیفیت بالای آن ها است. به دلیل آن که آلومینیوم دچار خوردگی نمی شود، عمر مفید این نوع حوله خشک کن بالا است و می تواند گرمایش حمام شما را برای چندین سال با کیفیت بالا تامین کند.

 

نصب حوله خشک کن لزوما کار دشواری نیست و اگر مهارت های اولیه نصب را دارید باید بسیار آسان باشد. از همین رو در مقالهای مجزا به بیان لوازم مورد نیاز نصب حوله خشک کن می پردازیم. نگران نباشید شما می توانید به آسانی لوازم مورد نیاز نصب حوله خشک کن را تهیه کنید. شایسته است که بدانید چه سیستم گرمایش در حمام داشته باشید یا نداشته باشید، حوله خشک کن مطمئناً یک راحتی اضافی ضروری است، هم برای گرم کردن حمام و هم برای داشتن حوله گرم هنگام بیرون آمدن از زیر دوش.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهی در مورد “شناخت انواع رادیاتور و حوله خشک کن های آلومینیومی مدرن

  1. خلیل آخوندی گفت:

    بی نظیر هستید

  2. جلال مرادخانی گفت:

    علیرضا جان عالی بود

  3. علی نعمتی گفت:

    چطوری می تونم باهاتون ارتباط بر قرار کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *