نصب رادیاتور و حوله خشک کن

شناسایی لوازم جانبی ضروری نصب رادیاتور و حوله خشک کن مدرن

حوله خشک کن مدرن استیل

لوازم جانبی نصب رادیاتور برای هر کسی که رادیاتور خانه خود را افزایش دهد تا به شما در صرفه جویی در زمان در حین نصب و تکمیل کامل آن­ها کمک کند لازم و ضروری است. در ادامه با برخی از آن ها بیشتر آشنا خواهید شد؛

 

شیرهای رادیاتور

هر رادیاتوری با طراحی جدید سزاوار یک مجموعه جدید و براق از شیرها برای کمک به تکمیل ظاهر کلی است. افزودن دریچه های قدیمی به یک رادیاتور کاملاً جدید می تواند واقعاً کیفیت رادیاتورجدید شما را پایین بیاورد. شیرهای رادیاتور شاید یکی از مهم ترین لوازم جانبی نصب رادیاتور باشد که باید هنگام سفارش خرید رادیاتورهای با طراحی جدید به آن فکر کنید. شیرهای قدیمی نه تنها ظاهر رادیاتورهای خانه جدید شما را خراب می کنند، بلکه ممکن است در طول سال ها زنگ زده باشند – این می تواند به نشتی تبدیل شود، بنابراین همیشه ایده خوبی است که هر بار که رادیاتور خود را تغییر دهید، شیرها را تغییر دهید و به روز کنید. اگر رادیاتور خانگی به سبک مدرن یا قدیمی را انتخاب کرده اید، مطمئن شوید که دریچه هایی را انتخاب کنید که به بهترین شکل و سبک انتخابی هستند تا ظاهر رادیاتورهای طراحان جدید، را به بهترین شکل ممکن انتخاب کنید.

 

پایه های رادیاتور

اگر می‌خواهید رادیاتور خود را به جای تکیه بر دیوار برای پشتیبانی، روی زمین قرار دهید یا دقیقاً مانند ظاهر رادیاتورهای پایه دار، مطمئن باشید که لوازم جانبی نصب رادیاتور مناسب خود را با رادیاتورهای جدید خانه خود خریداری کنید. شما نیاز دارید پایه های رادیاتور هنگامی که زمان نصب رادیاتور طراح جدید شما فرا می رسد، در اختیار شما قرار گیرند. پایه های رادیاتور برای بسیاری از رادیاتورهای ما مورد نیاز نیست و یک موضوع سلیقه شخصی است، اما لوازم جانبی مفید برای نصب آماده می شود.

 

حوله خشک کن مشکی رنگ به شکل گیره کاغذ به همراه حوله سفید

 

ابزار و مواد برای کار نصب رادیاتور

رادیاتور

مطالب پیشنهادی گلزار رادیاتور:  10 مورد از مهمترین عوامل گرم نشدن حوله خشک کن های استیل

کیت تعمیر رادیاتور که در بسته بندی رادیاتور موجود است شامل؛

4عدد براکت ثابت کننده دیوار

شمع های دیواری

اتصالات رادیاتور به دیوار

پیچ و مهره و واشر

1عدد درپوش انتهایی

بررسی کنید که اقلام موجود در بسته شما با مواردی که در دفترچه راهنمای ضمیمه شده است مطابقت داشته باشد. در صورت نصب رادیاتور آن را فقط می توان با استفاده از براکت های ارائه شده نصب کرد. بسته به نوع دیواری که دارید ممکن است نیاز به استفاده از شمع ها و پیچ های دیواری مختلف داشته باشید، شما همچنین نیاز دارید:

2عدد آچار قابل تنظیم

سینی چکه یا سینی غلتکی رنگ

کلید تخلیه رادیاتور یا پیچ گوشتی سر صاف

سطل

فنجان یا ظرف کوچک در هنگام خونریزی رادیاتور

کابل لوله

آشکارساز دیجیتال چند منظوره

کلید آلن بزرگ

مته چکشی یا دریل

مته سنگ تراشی مناسب برای استفاده با دوشاخه دیوار

سیم ظرفشویی

پارچه برای نصب داشته باشید.

 

براکت های پشتیبانی رادیاتور

گاهی اوقات شما نیاز به پایداری اضافی برای رادیاتور خود دارید، در این صورت به مجموعه ای از براکت ها نیاز است. براکت های رادیاتور به شما امکان می دهند رادیاتور را روی زمین یا دیوار نصب کنید و پایداری کلی آن را بهبود می بخشد. اگر رادیاتور شلی دارید که نیاز به پشتیبانی اضافی دارد، این یک سرمایه گذاری ارزشمند است، که می تواند از بروز مشکلات جدی تری مانند دور شدن رادیاتور از دیوار جلوگیری کند. ما همچنین پایه‌های رادیاتور را داریم که می‌توان از آن‌ها برای پشتیبانی از رادیاتورهای دیواری یا جایگزینی پایه رادیاتور فعلی مانند رادیاتور چدنی قدیمی استفاده کرد. براکت های رادیاتور برای کمک به محکم کردن ریل های حوله یا نصب رادیاتورها به دیوار استفاده می شود. متداول‌ترین براکت‌ها در گروه‌های 4 تا 6 تایی فروخته می‌شوند و اغلب با رنگ سفید یا کروم تکمیل می‌شوند و به آن ها اجازه می‌دهد با برخی از محبوب‌ترین سبک‌ها ترکیب شوند.

 

حوله خشک کن تو کار کروم یا نقره ای بسیار شیک به همراه حوله طوسی رنگ

 

دریچه های هوا

هنگامی که رادیاتور دارای هوای زیادی باشد باعث می شود کارایی کمتری داشته باشد و هوای محبوس شده مانع از توزیع یکنواخت گرما در کل سطح رادیاتور می شود. در نتیجه، رادیاتور شما نقاط سردی خواهد داشت تا زمانی که با استفاده از دریچه هوا آن را تخلیه کنید، که هوا را آزاد می کند و آن را به حداکثر کارایی باز می گرداند. دریچه های هوا یکی از لوازم جانبی نصب رادیاتور هستند، اما اغلب آنقدرها عالی به نظر نمی رسند. این قطعه مهمی از کیت برای همه رادیاتورها است، زیرا به شما امکان می دهد رادیاتور خود را تخلیه کنید و هوای ذخیره شده را آزاد کنید تا از حفظ یک سیستم کم مصرف تر اطمینان حاصل کنید، کلیدهای رادیاتور را می توان از اکثر فروشگاه ها خریداری کرد. در صورتی که متوجه نشدید، یک روش جایگزین برای آزاد کردن شیرهای رادیاتور، پیچ گوشتی تخت است. در مواقع اضطراری مربوط به رادیاتور، همیشه یکی از این وسایل را در خانه خود داشته باشید، که حتی زمانی که به جدیدترین رادیاتورهای لوکس مجهز هستید، ممکن است ضربه بخورد.

مطالب پیشنهادی گلزار رادیاتور:  شناسایی بهترین لوازم جانبی مورد نیاز نصب شوفاژ

 

ترموستات

برخی از مدل‌های رادیاتور را می‌توان با یک ترموستات هوشمند ادغام کرد که برای اندازه‌گیری دمای فوری هر یک از رادیاتورها در خانه شما ایده‌آل است. در حالی که این مطمئناً یک کالای لوکس است تا یک ضرورت، راهی عالی برای کنترل بیشتر سیستم گرمایشی شماست.

 

شیرآلات

شیرهای رادیاتور اغلب شکسته نمی شوند یا گم نمی شوند، اما زمانی که شکسته می شوند، می توان آن­ها را با پیدا کردن مدل مناسب برای نوع رادیاتور خود جایگزین کرد. بسیاری از مردم قبلا هرگز شیر رادیاتور نخریده اند، بنابراین به عنوان یک راهنمای کلی، دو نوع اصلی برای انتخاب وجود دارد. شیرهای چرخدار/ قفلی رایج ترین نوع هستند و با باز و بسته کردن شیر، کاربر می تواند دمای رادیاتور را با تعیین میزان آب مجاز به داخل رادیاتور کنترل کند و گرمای اضافی را اضافه کند. نوع دوم به عنوان دستی یا شیرهای رادیاتور ترموستاتیک، و توسط صاحب رادیاتور کنترل می شود که دمای اتاق مورد نظر را تنظیم می کند. سپس شیر برای حفظ این دما کار می کند، این شکل از شیر در تعداد زیادی از مدل های مختلف رادیاتور از جمله بسیار مطلوب در نظر گرفته می شود رادیاتور حمام و نرده حوله از گرم شدگی و خمیده شدن جلوگیری می کند، زیرا از گرم شدن یا سرد شدن بیش از حد اتاق پیشگیری می کند. شیرهای ترموستاتیک می توانند برای خشک کردن حوله ها مفید باشند، بنابراین اغلب در حمام استفاده می شوند.

 

رادیاتور و حوله خشک کن مدرن به همراه حوله آویز شده

 

نصب روی زمین

حتی جامدترین رادیاتورها نیز گاهی به کمی به روز رسانی نیاز دارند و نصب روی زمین به طور کلی پایه محکمی را برای این آیتم فراهم می کند که از قرار گرفتن مستقیم رادیاتور شما بر روی زمین جلوگیری می کند. طیف گسترده‌ای از مدل‌های مختلف موجود است، با روکش‌ها و رنگ‌های مختلف که مطمئناً با هر نوع دکوراسیون و نوع رادیاتور مطابقت دارد. پایه های روی رادیاتور یک قطعه کیت کم آواز و در عین حال ضروری است، زیرا وزن را تحمل می کند و همچنین خود رادیاتور را به اندازه کافی انعطاف پذیر می کند تا تقریباً در هر نقطه از خانه شما قرار گیرد. بهترین نصب روی زمین همچنین رادیاتور را کمی قابل حمل تر می کند، بنابراین برای هر کسی که قصد بازسازی یا نوسازی را دارد گزینه بسیار خوبی است و شما می توانید انواع لوازم جانبی نصب رادیاتور را در خانه داشته باشید و مشکل خود را به وسیله ابزارهای ضروری و مفید رفع کنید و از سیستم گرمایشی در منزلتان لذت ببرید!

مطالب پیشنهادی گلزار رادیاتور:  صفر تا صد نحوه هواگیری حوله خشک کن های استیل و مدرن

خرید حوله خشک کن بزرگترین دغدغه ی خریداران رادیاتور و حوله خشک کن است که نمیدانند از کجا و با چه ضمانتی این خرید رادیاتور را انجام بدهند. شما خریداران عزیز میتوانید با مراجعه به فروشگاه حضوری گلزار رادیاتور، جنس و متریال کالای خود را از نزدیک ملاحظه کنید و روی فاکتور خرید خود 60 ماه گارانتی تعمیر و تعویض بگیرید. تمامی حوله خشک کن های مجموعه گلزار رادیاتور از استیل 304 ساخته شده اند و در تمامی رنگ ها و طرح های مورد نظر شما قابل تولید میباشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهی در مورد “شناسایی لوازم جانبی ضروری نصب رادیاتور و حوله خشک کن مدرن

 1. ایمان باستانی گفت:

  Awli bood

 2. حمیدرضا آشوری گفت:

  قیمت مشاورتون چقدره؟

 3. قربانعلی زارعی گفت:

  مشاوره هاتون عالین واقعا!

 4. محمد کریمی گفت:

  احسنت عالی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *